Hakkımızda /

Firmamız hakkında bilgileri burada bulabilirsiniz

Hakkımızda

Bizim Organizasyon markası ile 2009 yılında çıktığımız bu yolda, sektördeki tecrübelerimizi profesyonel ekibimizle bütünleştirdik. Günümüze kadar işimize verdiğimiz önemle, emeklerimizle ve hizmet alanlarımızla Bizim Organizasyon markasını daha da yukarılara taşımayı hedefliyoruz. Çalıştığımız tüm firma ve bireylerin koşulsuz memnuniyetini sağlamayı , markalarını ve etkinliklerini kendi markamızca korumayı ilke edinerek hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Birlikte çalıştığımız ve her geçen gün artmakta olan müşteri portföyümüz ile sektörün nabzını tutuyor, dünyadaki özgün ve yenilikçi gelişmeleri takip ederek sektörümüze büyük bir ivme kazandırmayı planlıyoruz.

Misyonumuz

  • Çıtayı daima yüksekte tutmak,
  • Müşterilerimizin hak ve çıkarlarını korumak,
  • Sadece güvene dayalı ilişkiler kurmak,
  • Sunduğumuz hizmetlerin tümünde katma değerli hizmet sunmak.

Îletişimin gücünü insandan aldığını bilen bir ekip olarak önce dinlemeyi, sonra eylemi prensip edindik. Tecrübelerimizin ışığında, düşüncelerinizi bizimkiler ile harmanlayarak tasarladıklarımızı sizlerle paylaşıyor, istek ve taleplerinizi eksiksiz bir biçimde yerine getiriyoruz.

Vizyonumuz

Sektörlerimiz ile ilgili dünyada yaşanan tüm gelişme ve trendleri takip ederek kalite ve güveni temsil etmek, marka bilinirliğimizi arttıracak yeni girişimlerimizle kimliğimizi en iyi şekilde korumak ve güçlendirmektir.

Her geçen gün büyüyerek başarılarımıza yenilerini eklemeye devam ediyoruz. İsteklerinizi analiz ediyoruz, planlıyoruz, bütçelendiriyoruz size sunuyoruz ve en iyi şekilde uyguluyoruz.

Gerçekleştireceğimiz etkinliklerimizde ve sunacağımız tüm hizmetlerde bu değerlerimizi sizlerle paylaşmak bizi çok mutlu edecektir.

Hizmetlerimiz

Düğün ve Nişan Davetleri, Doğum Günü (çocuk ve yetişkin), Kına Gecesi, Gelin Danışmanlığı, Toplantı ve Parti Organizasyonları, Yıl Sonu Kutlamaları, Başarı Kutlamaları, Şirket Piknik Organizasyonu, Şirket içi Aile Pikniği, Bayi Toplantısı, Ürün Lansmanları, Lansman Toplantısı, Fuar Organizayonları, Yıldönümü Kutlamaları, Açılış Etkinlikleri, Kurum içi ve dışı Motivasyon – Toplantı – Ödül Töreni, Kokteyl daveti gibi bir çok etkinliğinizde müşterilerinize, personelinize veya ailelerine, size ve şirketinize yakışan çizgide organizasyonlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Bazı Hizmetlerimiz

OKUL BAYRAM
SAHNELERİ

Bizim Organizasyon - Okul Tören-Bayram Sahneleri

MEZUNİYET
KUTLAMALARI

Bizim Organizasyon - Mezuniyet Kutlamaları

KONSER
ORGANİZASYONU

Bizim Organizasyon- Konser Organizasyonu

PİKNİK
ORGANİZASYONU

Bizim Organizasyon - Piknik Organizasyonu

Teşekkür yazıları

"Derneğimizce düzenlenen 2016 yılı, Malatya Hüsükuşu Derneği pikniğimizde gösterdiğiniz hizmet ve yardımlarınızdan dolayı, teşekkür ederiz."
Dernek Başkanı Yusuf USUL

"Okulumuza vermiş olduğunuz destek ve katkılardan ötürü şahsım ve TEV Celalettin Buluğ İlkokulu olarak şükran ve saygılarımızı sunarız."
Okul Müdürü Yücel ZENGİN

"Yahya Çavuş ilkokulumuz ve öğrencilerimiz için göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınız, verdiğiniz emekleriniz için teşekkür eder, Saygılarımızı sunarız."
Okul Müdürü Sami ÖZ

"Yozgat ili Sorgun ilçesi Hitit Heykel Atölyesi Festivaline yapmış olduğunuz katkılarınızdan dolayı şükranlarımızı sunarız."
Belediye Başkanı Ahmet ŞİMŞEK